WK logo RGB przezroczyste tlo
 25 lat
na rynku
Blisko
19.000
pracowników na świecie
Część międzynarodowego koncernu
Wolters Kluwer
Dołącz do nas

Analityk Biznesowy
Miejsce pracy: Gdańsk

Nigdy nie zostaniesz po godzinach - pracujemy od  8 do 16, od poniedziałku do piątku
Elastyczne godziny pracy
Przyjazny zespół nastawiony na współpracę, a nie rywalizację
Przyjazny i otwarty zespół profesjonalistów
Umowa o pracę lub zlecenie - do wyboru
Stała współpraca
Biuro w atrakcyjnej lokalizacji
Biuro tuż przy Galerii Bałtyckiej
Darmowy dostęp do systemu LEX
Prywatna opieka medyczna
Nasze produkty wspierają pracę prawników, sędziów, dyrektorów firm.
System gamifikacji z nagrodami dla pracowników
Dofinansowanie do pakietu sportowego
Dużo się dzieje - firma to nie tylko praca
Kluby sportowe, akcje CSR, konkursy - firma to nie tylko praca

Główne zadania:

  • Prowadzenie analizy biznesowej i systemowej (pozyskiwanie, analizowanie, dokumentowanie, walidowanie, zarządzanie wymaganiami funkcjonalnymi i niefunkcjonalnymi);
  • Sporządzanie makiet, przygotowywanie projektu logicznego systemu;
  • Rekomendowanie rozwiązań oraz opis interfejsów komunikacyjnych (dla integracji systemów);
  • Analiza i optymalizacja procesów;
  • Wspieranie procesu testowania rozwiązań, sporządzanie testów akceptacyjnych.

Wymagania:

  • Doświadczenie w zakresie przeprowadzania analizy biznesowej - zbierania i specyfikacji wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych, sporządzania makiet;
  • Umiejętność wspólpracy zarówno z klientem biznesowym jak i technicznym;
  • Znajomość zagadnień związanych z inżynierią oprogramowania;
  • Wykształcenie wyższe w zakresie (preferowane kierunki techniczne IT);
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, dbałość o szczegóły, systematyczność i uporządkowanie;
  • Umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja i nastawienie na wspólne rozwiązywanie problemów;
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy zgodnie z metodykami Agile (np. Scrum)
  • Znajomość baz danych oraz umiejętność projektowania struktur danych.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na zastępstwo;
  • Pracę w przyjaznym, zaangażowanym i doświadczonym zespole, realizującym ciekawe i inspirujące projekty;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju własnych umiejętności;
  • Rozrywkę intelektualną w firmowym systemie gamifikacji z wartościowymi nagrodami;
  • Rowerowy raj: stojaki na rowery, przeglądy rowerowe, szafki dla rowerzystów;
  • Owoce w każdy wtorek i akcje zdrowego żywienia.

Pole wymagane

Zły format lub wielkość pliku (do 2M)
Dodaj aktualne CV w formacie *.pdf lub *.doc
Nieprawidłowe dane