logo wolters kluwer
 25 lat
na rynku
Blisko
19.000
pracowników na świecie
Część międzynarodowego koncernu
Wolters Kluwer
grupa 1

Konsultant Działu Pomocy Technicznej
Miejsce pracy: Warszawa

Nigdy nie zostaniesz po godzinach - pracujemy od  8 do 16, od poniedziałku do piątku
Nigdy nie zostaniesz po godzinach
Pracujemy 8-16 (pon.-pt.)
Przyjazny zespół nastawiony na współpracę, a nie rywalizację
Umowa o pracę lub zlecenie - do wyboru
Umowa zlecenie
Biuro w atrakcyjnej lokalizacji
Darmowy dostęp do systemu LEX
Darmowy dostęp do systemu LEX - prawo na wyciągnięcie ręki
Nie musisz mieć doświadczenia - ale jest mile widziane
Nie musisz mieć doświadczenia - ale jest mile widziane :)
Nasze produkty wspierają pracę prawników, sędziów, dyrektorów firm.
Sprzedajemy prestiżowe produkty dla prawników, sędziów, dyrektorów.
Dofinansowanie do pakietu sportowego
Dużo się dzieje - firma to nie tylko praca

Zakres obowiązków:

Profesjonalna obsługa zgłoszeń technicznych oraz wzmacnianie pozytywnych relacji z Klientami B2B.Obsługa klientów w ramach wdrożenia do produktów (głównie szkolenia produktowe)

Szukamy osoby:

  • Otwartej na zdobywanie nowych doświadczeń i wiedzy technicznej;
  • Komunikatywności oraz posiadającej umiejętność wsparcia technicznego Klientów w rozmowie telefonicznej;
  • Ze znajomością: systemów autoryzacji dostępu, platform i aplikacji do zarządzania interakcją z Klientami, CRM/ERP;
  • Posiadającej minimum średnie wykształcenia – preferowane techniczne;

Co oferujemy?

  • Umowę zlecenia;
  • Bogaty pakiet szkoleń produktowych i merytorycznych na każdym etapie współpracy;
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy;
  • Możliwość samorozwoju;
  • Dofinansowanie pakietu sportowego.

Dołącz do naszego zespołu!