logo wolters kluwer
 25 lat
na rynku
Blisko
19.000
pracowników na świecie
Część międzynarodowego koncernu
Wolters Kluwer
grupa 1

Konsultant Obsługi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa

Nigdy nie zostaniesz po godzinach - pracujemy od  8 do 16, od poniedziałku do piątku
Nigdy nie zostaniesz po godzinach
Pracujemy 8-16 (pon.-pt.)
Przyjazny zespół nastawiony na współpracę, a nie rywalizację
Umowa o pracę lub zlecenie - do wyboru
Umowa zlecenie
Biuro w atrakcyjnej lokalizacji
Darmowy dostęp do systemu LEX
Darmowy dostęp do systemu LEX - prawo na wyciągnięcie ręki
Nie musisz mieć doświadczenia - ale jest mile widziane
Nie musisz mieć doświadczenia - ale jest mile widziane :)
Nasze produkty wspierają pracę prawników, sędziów, dyrektorów firm.
Sprzedajemy prestiżowe produkty dla prawników, sędziów, dyrektorów.
Dofinansowanie do pakietu sportowego
Dużo się dzieje - firma to nie tylko praca

Zakres obowiązków:

Profesjonalna mailowa i telefoniczna obsługa Klientów firmy, wzmacnianie pozytywnych relacji z Klientami B2B i B2C oraz dbanie o kompleksową i terminową obsługę zgłoszeń.

Oczekujemy:

  • Zdolności szybkiego uczenia się;
  • Komunikatywności, umiejętności prowadzenia rozmów telefonicznych, dobrej dykcji;
  • Otwartości na nowe zagadnienia, chęci poszerzania wiedzy i zdobywania nowych doświadczeń;
  • Umiejętności pracy w zespole;
  • Wykształcenia minimum średniego

Mile widziane:

  • Znajomość programów typu CRM/SAP;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Co oferujemy?

  • Zdobywanie doświadczenia w środowisku związanym z rozwojem nowych technologii;
  • Zatrudnienie na umowę w strukturach wiodącego dostawcy oprogramowania dla profesjonalistów;
  • Pracę w zespole chętnie dzielącym się swoją wiedzą i doświadczeniami;
  • Gamifikacyjne systemy motywacyjne, Multisport, opieka medyczna;
  • Pracę w centrum Warszawy od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Dołącz do naszego zespołu!