WK logo RGB przezroczyste tlo
 25 lat
na rynku
Blisko
19.000
pracowników na świecie
Część międzynarodowego koncernu
Wolters Kluwer
grupa 2

Key Account Manager – SOFT
Miejsce pracy: woj.wielkopolskie

Obszar działania: woj. wielkopolskie, lubuskie, zachodnio-pomorskie, pomorskie

Wolters Kluwer Polska jest wiodącym dostawcą oprogramowania, usług informacyjnych i wydawniczych. Narzędzia i rozwiązania te skierowane są do profesjonalistów z rynku prawnego, usług korporacyjnych, finansów, podatków, księgowości, HR. Skupiamy się na dostarczaniu wysokiej jakości informacji cyfrowej, w szerokiej gamie formatów mobilnych i internetowych, oprogramowania i rozwiązań workflow.

Dołącz do naszego zespołu, jeśli:

  • Masz doświadczenie w pozyskiwaniu i utrzymywaniu kluczowych klientów B2B;
  • Chcesz pracować w firmie, której marka jest znana i rozpoznawalna;
  • Wiesz jak budować relacje z klientami;
  • Należysz do osób, dla których sprzedaż jest sztuką, i chcesz nieustannie się rozwijać;
  • Lubisz wyzwania i zawsze stawiasz sobie ambitne cele;
  • Posiadasz prawo jazdy kat. B;
  • Posiadasz znajomość zagadnień BHP, a bedzie to Twój dodatkowy atut;

Jakie będą Twoje zadania:

  • Prowadzenie kompleksowych działań handlowych na każdym poziomie sprzedażyTworzenie własnej bazy klientów;
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz wypracowywanie długofalowych kontaktów
  • Systematyczne raportowanie w systemie SAP CRM.

Oferujemy:

  • Stałą współpracę w oparciu o własną działalność gospodarczą;
  • Bogaty pakiet szkoleń produktowych i merytorycznych na każdym etapie współpracy;
  • Dwuskładnikowe wynagrodzenie, z przejrzystym systemem prowizyjnym;
  • Dodatkowe premie za realizację celów ilościowych;
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, internet mobilny);
  • Zwrot kosztów paliwa z podróży służbowych;
  • Opiekę medyczną.