WK logo RGB przezroczyste tlo
 25 lat
na rynku
Blisko
19.000
pracowników na świecie
Część międzynarodowego koncernu
Wolters Kluwer
Dołącz do nas
Godziny dla rodziny
Urodziny
Dzień wolny w Twoje urodziny
Prywatna opieka medyczna
Gamifikacja
System gamifikacji z nagrodami dla pracowników
Dofinansowanie do pakietu sportowego
Dużo się dzieje - firma to nie tylko praca
Atrakcyjna lokalizacjatuż przy metrze Rondo Daszyńskiego
Podstawa
Atrakcyjna podstawa i
uczciwy system premiowy
Nigdy nie zostaniesz po godzinach - pracujemy od  8 do 16, od poniedziałku do piątku
Nigdy nie zostaniesz po godzinach
Pracujemy 8-16 (pon.-pt.)
Przyjazny zespół nastawiony na współpracę, a nie rywalizację
Umowa o pracę lub zlecenie - do wyboru
Umowa o pracę lub zlecenie
To Twój wybór
Nie musisz mieć doświadczenia - ale jest mile widziane
Nie musisz mieć doświadczenia - ale jest mile widziane :)
Nasze produkty wspierają pracę prawników, sędziów, dyrektorów firm.
Sprzedajemy prestiżowe produkty dla prawników, sędziów, dyrektorów.

Zespół IMQ to najlepszy na świecie zespół Telesprzedaży produktów Wolters Kluwer. Wciąż rozwijający się dział ponad 100 Doradców Klienta jest idealnym miejscem na zdobycie pierwszego doświadczenia w sprzedaży, jak również wykorzystanie już zdobytych umiejętności. Doradcy Klienta nie są ograniczeni skryptami, dlatego wykorzystują pełen potencjał swoich umiejętności sprzedażowych. Ponadto promujemy model nawiązywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi, dzięki czemu sprzedaż produktów Wolters Kluwer daje nie tylko dużo satysfakcji, ale też pozwala na rozwój i uzyskiwanie systematycznych wyników sprzedażowych.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Poszukujesz stabilnej pracy;
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w sprzedaży;
  • Angażujesz się w swoją pracę i wykazujesz inicjatywę;
  • Chcesz zarabiać więcej;
  • Liczy się dla Ciebie jakość sprzedawanych produktów;
  • Lubisz współpracować z otwartymi ludźmi, którzy są profesjonalistami;

Główne zadania:

  • Nawiązywanie kontaktów telefonicznych i mailowych z obecnymi klientami;
  • Aktualizacja danych klienta;
  • Aktywne promowanie marki i produktów Wolters Kluwer Polska Sp. z o.o.

Co oferujemy?

  • Stałą współpracę z innowacyjną firmą o zasięgu międzynarodowym;
  • Godziny dla rodziny;
  • Dzień wolny w Twoje urodziny;
  • Owocowe wtorki;
  • Pakiet ubezpieczenia medycznego;
  • Pakiet sportowy;
  • Rozrywkę intelektualną w firmowym systemie gamifikacji, z wartościowymi nagrodami.

Dołącz do naszego zespołu!