WK logo RGB przezroczyste tlo
 25 lat
na rynku
Blisko
19.000
pracowników na świecie
Część międzynarodowego koncernu
Wolters Kluwer
fotka HR1
Godziny dla rodziny
Urodziny
Dzień wolny w Twoje urodziny
Prywatna opieka medyczna
Gamifikacja
System gamifikacji z nagrodami dla pracowników
Dofinansowanie do pakietu sportowego
Dużo się dzieje - firma to nie tylko praca
Kluby sportowe, akcje CSR, konkursy - firma to nie tylko praca
Umowa o pracę
Nasze produkty wspierają pracę prawników, sędziów, dyrektorów firm.
Sprzedajemy prestiżowe produkty dla prawników, sędziów, dyrektorów.
Tele praca
Telepraca

Zespół IMQ to najlepszy na świecie zespół Telesprzedaży produktów Wolters Kluwer. Wciąż rozwijający się dział ponad 100 Doradców Klienta jest idealnym miejscem na zdobycie pierwszego doświadczenia w sprzedaży, jak również wykorzystanie już zdobytych umiejętności. Doradcy Klienta nie są ograniczeni skryptami, dlatego wykorzystują pełen potencjał swoich umiejętności sprzedażowych. Ponadto promujemy model nawiązywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi, dzięki czemu sprzedaż produktów Wolters Kluwer daje nie tylko dużo satysfakcji, ale też pozwala na rozwój i uzyskiwanie systematycznych wyników sprzedażowych.

Szukamy Ciebie, jeśli:

  • Masz doświadczenie w zarządzaniu zespołem sprzedaży;
  • Szczególnie jeśli to doświadczenie dotyczy struktury rozproszonej;
  • Jesteś fascynatem sprzedaży i przekazywania wiedzy handlowej innym;
  • Umiesz dbać o rozwój podopiecznego na odległość z wykorzystaniem telefonu, maila i skype;
  • Jesteś nastawiony na osiąganie celów, a jednocześnie posiadasz doskonałe umiejętności interpersonalne i morze empatii;

Główne zadania:

  • Realizacja założonego planu sprzedaży w powierzonym zespole telesprzedawców pracujących w różnych lokalizacjach w Polsce;
  • Monitorowanie i ocena jakości rozmów telemarketerów na odległość;
  • Praca z telemarketerami i podnoszenie ich kompetencji i umiejętności sprzedażowych;
  • Monitorowanie wyników sprzedaży telemarketerów i udzielanie informacji zwrotnej;
  • Motywowanie zespołu do osiągania celów z wykorzystaniem narzędzi komunikacji na odległość;
  • Generowanie pomysłów na nowe działania sprzedażowe w powierzonym zespole telemarketerów;
  • Raportowanie wyników sprzedaży powierzonego zespołu telemarketerów.
  • Motywowanie zespołu do osiągania celów;

Co oferujemy?

  • Stałą współpracę z innowacyjną firmą o zasięgu międzynarodowym;
  • Umowę o pracę i dodatkową premię za wyniki;
  • Telepracę (w domu lub wynajętej powierzchni)
  • Godziny dla rodziny raz w miesiącu;
  • Dzień wolny w Twoje urodziny;
  • Pakiet ubezpieczenia medycznego;
  • Dostęp do produktów wydawnictwa;
  • Rozrywkę intelektualną w firmowym systemie gamifikacji, z wartościowymi nagrodami.

Dołącz do naszego zespołu!