Dołącz do zespołu najlepszych sprzedawców!

18378G5
Zespół IMQ to najlepszy na świecie zespół Telesprzedaży produktów Wolters Kluwer. Wciąż rozwijający się dział ponad 100 Doradców Klienta jest idealnym miejscem na zdobycie pierwszego doświadczenia w sprzedaży, jak również wykorzystanie już zdobytych umiejętności. Doradcy Klienta nie są ograniczeni skryptami, dlatego wykorzystują pełen potencjał swoich umiejętności sprzedażowych. Ponadto promujemy model nawiązywania długotrwałych relacji z klientami biznesowymi, dzięki czemu sprzedaż produktów Wolters Kluwer daje nie tylko dużo satysfakcji, ale też pozwala na rozwój i uzyskiwanie systematycznych wyników sprzedażowych.
G276604
W Regionalnych Oddziałach Handlowych zlokalizowanych we wszystkich wojewódzkich miastach Polski kompletujemy zespoły ambitnych, zorientowanych na cele Key Account Managerów. Przedsiębiorczość i pozytywne nastawienie do życia, jak również doświadczenie wyniesione z pracy w poszczególnych segmentach rynku to niezbędny zestaw do osiągnięcia sukcesów w sprzedaży naszych produktów.
276595
Głównym zadaniem wszystkich Doradców Klienta oraz Key Account Managerów jest pozyskiwanie nowych klientów, kompleksowa opieka nad aktualizacjami i dosprzedaż produktów stałym klientom, a także prezentacja nowości, przeprowadzanie szkoleń i doradztwo w zakresie obsługi programów. Doradcy Klienta dostarczają nowoczesne rozwiązania dla profesjonalistów w segmentach: Firmy, Kancelarie Prawne, Doradcy Podatkowi, Biura Rachunkowe, Ochrona Zdrowia, Samorząd, Edukacja i inne.

Chcesz wykorzystać swój potencjał? Dołącz do zespołu Telesprzedaży!

Nigdy nie zostaniesz po godzinach- pracujemy 8-16 lub 9-17, od poniedziałku do piątku
Nigdy nie zostaniesz po godzinach
Praca 8-16 (pon-pt)
Przyjazny zespół nastawiony na współpracę, a nie rywalizację
Przyjazny zespół nastawiony na współpracę, a nie rywalizację
Wszędzie blisko - biuro przy Metrze Rondo Daszyńskiego
Wszędzie blisko - biuro przy Metrze Rondo Daszyńskiego
LEX Zielony
Darmowy dostęp do systemu LEX - prawo na wyciągnięcie ręki
Prywatna opieka medyczna
Prywatna opieka medyczna jest standardem dla każdego
Nasze produkty wspierają pracę prawników, sędziów, dyrektorów firm.
Sprzedajemy prestiżowe produkty dla prawników, sędziów, dyrektorów
Dofinansowanie do pakietu sportowego
Dofinansowanie do pakietu sportowego
Dużo się dzieje - firma to nie tylko praca
Dużo się dzieje - firma to nie tylko praca
276508   Document File List Outline Pa
Umowa o pracę

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco! Zapewniamy co tydzień informacje o zmianach w prawie, orzeczeniach sądowych, a także praktyczne odpowiedzi ekspertów na trudne pytania

Zapisz się